Kipp 06611-2A284X40 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил, не ' Рѓосувачки Компоненти, Инчен, 40 мм Завртка Должина, Големина 2

Kipp 06611-2A284X40 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил,

Достапно за вашата нарачка
DEN 157.20
Залиха:

Пакет количина : 1. Тип на производ : ХАРДВЕР се СПРАВИ.Пакет димензии : 12.953 cm x 10.16 cm x 4.064 cm.Земја на Потекло : Германија.За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата