Keaiduoa прекуграничната ексклузивни набавка на апарати за домаќинство арома овлажнител

Keaiduoa прекуграничната ексклузивни набавка на апарати за домаќинство арома овлажнител

Достапно за вашата нарачка
DEN 902.40
Залиха:

Производ големина : 11 CM*11 CM*11.5 CM.Моќност : 2 W.Напон : 5 V 2.0 A. капацитет на Вода : 300 ML.Прскање моќ : 50мл/h.Спецификации : Инструкции : 1. Отворете го горниот капак и ротирање тоа спротивно од стрелките на часовникот 2. Додадете вода 3. Поврзете го USB напојување со 4. Кликнете прекинувачот за вклучување на спреј режим.Драго ми е што се обрнувајќи внимание на нашите овлажнител Прочистување на воздухот : Помош за да се прочисти воздухот во автомобилот, се елиминира мирис и disinfect.На HEPA филтер може да се чистат 99.97% од фини честички, полен и прашина, спречување на носот загуба и болка во грлото.На HEPA филтер со отпадните ви држи подалеку од пет првут И чуден мирис, даваат пријатен амбиент за вас и вашето домашно милениче.Комбинацијата на негативни јони и прашина во воздухот во голема мера го намалува прашина во воздухот, се подобрува климатизација, и го спречува кашлање.Цилиндар филтер со подобро струење и прочистување перформанси : голем цилиндар филтерот е инсталиран во прочистувач на воздух.На 360° воздух влезот и излезот може да се обезбеди што повеќе воздух е прочистена од сите правци во кратко време.Домаќинство прочистувач на воздухот може да покрие голема дневна соба.Ниско ниво на бучава и изборни ноќ светлина : 32d B режим на спиење, исклучително брзо да се обезбеди удобен и удобно спиење средина.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1 cm = 10 mm = 0.39 инчи Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме пакетот вклучува : 1 x воздух овлажнител 1 x USB кабелот 1 x Прирачник за Корисникот (Други додатоци демонстрации не се вклучени во слика.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата