Metabo 627148000 Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку, Зелена, 30 x 460 mm

Metabo 627148000 Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку, Зелена, 30 x 460 mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1739.28
Залиха:

Дрва дупчалка со спирална бургија малку со авто-centring тема совет и груба машина.Идеален за дупчење на длабоки дупки во тврди и меки дрво.особено греди.METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на металската индустрија и метал занаети, градежни занаети и реновирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата