Чиста и Автентична Хималајска Кристална Сол Светилка 9-12lbs

Чиста и Автентична Хималајска Кристална Сол Светилка 9-12lbs

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Manfactured од Црна Таи Сол Ко. 100% Чиста и Автентична, Увезени од Хималајска Сол од Падините на Хималаите Планини.Брза Испорака со $100 Слободен Осигурување.Чиста Хималаите Розова Сол за да се даде релаксирачката атмосфера.Гарантира Автентичен или вашите Пари Назад!.Врежан од длабоко во Хималајските планини, овие сите природни сол светилки изпускам длабоко смирување на енергија.Со различни облици и големини, овие брилијантни камења се појави намали право од длабочините на земјата.Природната карпа форма носи убавината на природата во затворен простор.Прекрасен, моќен, чиста и природна може да се користи да се дефинира нашата сол светилки.. Кабелот се Вклучени : Yes.Сијалица се Вклучени : Не се Совршени за дневна соба маса или акцент парче!Отсечени од длабочините на земјата, груба надворешноста може да биде многу залажувам.Рабовите додека се појавува грапав имаат мазна завршница што создава чувство на природата право во рамките на вашиот простор.Меки розова светлина и нежни исцелување енергија се создаде чувство на релаксација и чистота.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата