Syhood 24 Парчиња Божиќ Мини Порибување 7 Инчи Божиќ Подарок Картичка Чорапи Сребрениот Носители за Селски Божиќ Дрво Декорација Материјали, Црвена и Зелена

Syhood 24 Парчиња Божиќ Мини Порибување 7 Инчи Божиќ Подарок Картичка Чорапи Сребрениот Носители за Селски Божиќ

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Издржлив материјал : овие мини чорапи се изработуваат од не ткиво ткаенина материјал, кои се цврсти и издржливи, допрете мазна, лесна и лесно да се носат, обновливи и може да се чува подолго време.Изглед дизајн : 2 различни стилови се предвидени за вас да се избере, вклучувајќи снегулка шема и борови дрво шема, тие изгледаат слатко и прекрасна, може да направи вашата партии повеќе атрактивна и шармантна.Широка употреба : може да висат на камини, Новогодишни елки за дома или за Божиќ декорација, и, исто така, може да пакет мали подароци, бонбони, чоколади, играчки, картички и така натаму, ентузијазам третира за соседи, соработници, пријатели, додадете атмосфера за Божиќ.Идеален подарок : можете да им даде на вашите пријатели, колеги или семејства, и ќе можат да работат со нив за да ги декорирате вашиот дом, остави незаборавен Божиќ меморија за вас или вашите пријатели.Она што ќе добиете : ќе добиете 24 парчиња Божиќ чорапи, секоја големина на Божиќ порибување мерки за 10 x 18 cm/ 3.94 x 7.07 инчи, доволни количини и соодветна големина за да можете да ги красат Новогодишни партија.Издржлив материјал : Овие мини чорапи се изработуваат од не ткиво ткаенина материјал, кои се цврсти и издржливи, допрете мазна, лесна и лесно да се носат, обновливи и може да се чува подолго време.Изглед дизајн : 2 Различни стилови се предвидени за вас да се избере, вклучувајќи снегулка шема и борови дрво шема, тие изгледаат слатко и прекрасна, може да направи вашата партии повеќе атрактивна и шармантна.Идеален подарок : Можете да им даде на вашите пријатели, колеги или семејства, и ќе можат да работат со нив за да ги декорирате вашиот дом, остави незаборавен Божиќ меморија за вас или вашите пријатели.Спецификации : Димензии : прибл. 10 x 18 cm/ 3.94 x 7.07 инчи Материјал : не ткиво ткаенина Количина : 24 парчиња Пакетот вклучува : 24 x Божиќ мини порибување Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата