Zuzuro Пелена Торба Ранец - Водоотпорен w/Голем Капацитет & Повеќе Џебови за Организацијата. Идеални за Патување Nappy Кеси - W/Изолирани Шише Џеб. 2 Шетач Куки Вкл. (Сребрен?

Zuzuro Пелена Торба Ранец - Водоотпорен w/Голем Капацитет & Повеќе Џебови за Организацијата. Идеални за Патување

Достапно за вашата нарачка
DEN 670.80
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Б.FASHION & ФУНКЦИЈА ИСПОЛНАТ : Zuzoro е бебе пелена торба носи и стил и погодност во светот на современите мајчинство.На разноврсна туристички ранец има голем капацитет (11.4" x 9.1" x 16.5") и лесно да патува близу и далеку чување бебе essentials лесно достапен и многу организирано. 15 ЏЕБОВИ ЗА КРАЈНА ОРГАНИЗАЦИЈА : На nappy торба може да се пофали исклучително пространа главниот купето со пет внатрешни џебови вклучувајќи и две шише пошта и zip џеб за stashing вредности.Додатни странични џебови за чување на лесно-пристап предмети, како ќебиња или bibs.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : На tote пелена торба носи исклучително добро и е дизајниран да трае.Тоа е направен од најдобрите оксфорд ткаенина & е супер-силна SBS патентите за дополнителна сила и издржливост.Ентериерот е наредени со wipeable вода-repellant ткаенина која овозможува лесно чистење на било кои истури или нечистотија.ПОВЕЌЕТО ПРАКТИЧНИ БЕБЕ-ТОРБА : Дизајниран со олеснување во умот, на пелена торба ранец вклучува носивост на карактеристики за да се задржи мајка и бебе е исклучително добрите организиран и лесно достапни.Постои посебна влажна крпа џеб, една изолирана џеб да задржи шишиња и храна за бебиња во редовна температура, а од страна на шише џеб и посветен брише/ткива џеб за лесен пристап во текот на пелена промени.СМЕТКОВОДСТВЕНА : Дизајнирани за напор сметководствена, бебе туристички ранец може да се врши како ранец, на сит и удобен поместена ранец ремени направи сметководствена бриз додека 2 врвот се справува со лесно може да клип на вашиот шетач со вклучени шетач куки за виси пелена торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата