Јога Мат Држачот за Ѕид Рек Организира и Складирање Крпа Рака Пена Ролери Када, Фен Четка Организатор Солидна Квалитет на Метал (Количина: 2 парчиња)-YogaSmile

Јога Мат Држачот за Ѕид Рек Организира и Складирање Крпа Рака Пена Ролери Када, Фен Четка Организатор Солидна Квалитет

Достапно за вашата нарачка
DEN 600.00
Залиха:

Тоа е инспириран од смешко лице да се мотивира нема да работат од дома или во теретана и да се создаде простор за заштеда на организацијата за јога опрема.Има многу нешта да се stow далеку и оваа 14.Кул право.Дали сте кратко на простор и потрага по нешто што ќе ви помогне да ги чувате и да ги заштити сите вашиот спортски додатоци?Во потрага по убаво прилог на вашиот мирен простор или јога студио?Ако вашиот одговор е ДА, тогаш ПРЕСТАНАТ да БАРААТ бидејќи ова јога мат ѕид рек носител е наменета за сите вежба ентузијасти.ИДЕАЛЕН КАКО БАЊА ПЕШКИР РЕК – Имаат твоите крпи и washcloths уредно укината и предаден во право за вас, откако ќе излезе од бања со овој крпа носителот дека лесно ќе стане лесна дел од вашата бања оркестарот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата