ZLDGYG Метал Покажувачот Caliper Мерач Керамика за Мерење на Површината Рамна Глава Висока Прецизност Дебелина Мерач Хартија Филм Микрометар (Боја : Модел 0-10мм)

ZLDGYG Метал Покажувачот Caliper Мерач Керамика за Мерење на Површината Рамна Глава Висока Прецизност Дебелина

Достапно за вашата нарачка
DEN 6696.00
Залиха:

Мерење Спектар : 0-10мм/0-25мм/0-1mm.Толеранција : ≤0.02 mm/≤0.03 mm/≤0.005 mm.Со дршка рачка, палец активирањето и пролет-натоварени вретено.Покажувачот на екранот, јасен и лесен за читање.Добри алатки за дебелина мерења на долги рамни меки материјали, како што кожа, филм, хартија, гума, текстил, ленти, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата