Вклучуваат динамика ТЦ U. S. M. C. Ѓаволот Куче 2pc Бебе Момчиња Големи Проблеми Bodysuit Панталони Поставите Woodland MARPAT Кавер -

Вклучуваат динамика ТЦ U. S. M. C. Ѓаволот Куче 2pc Бебе Момчиња Големи Проблеми Bodysuit Панталони Поставите Woodland

Достапно за вашата нарачка
DEN 829.92
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Лиценциран сад Маринскиот Корпус облека. 100% preshrunk памук. 2 pc сет вклучува панталони и bodysuit.Woodland MARPAT Маскирна.Облечи вашиот Ѓаволот Куче во оваа симпатична OD Зелена и Woodland MARPAT кавер-2-парче облека.На bodysuit има булдог кутре носи 8-точка капак и куче ознаки чувари на неговиот коска.На bodysuit е исечените со сад Маринскиот Корпус лиценцирани woodland кавер-ребра.Појавување на woodland кавер-панталони имаат еластичен појас со OD зелена ребра на половината и глуждовите.Достапен во големини 0-3 Месеци преку 9-12 Месеци. 100% preshrunk памук 3 прилепува на дното на bodysuit за лесно менување на Еластична корселе панталони Не се етикетирани како sleepwear.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата