ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 8Pcs Домаќинство Туш кабина Вратата Knob Бања Дрвени Цилиндрични Лизгачки Врата се Справи со

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 8Pcs Домаќинство Туш кабина Вратата Knob Бања Дрвени Цилиндрични Лизгачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 372.00
Залиха:

Изборот на home safety. 1. Широко се користи во повеќето семејни врати, или канцеларија дрвени врати, лизгачки врати, итн. 2. Туш врата се справи со е направен од цврсти и издржливи нерѓосувачки челик, која ќе не ' рѓа, дури и ако се користи за долго време, и има нежен и текстура се чувствуваат. 3. По обработка, појавата изгледа доста убава, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи. 4. Тоа е лесно да се инсталира, користи дрвени заби завртки и да ја стави рачката на дрвена врата. 8pcs / Set Домаќинство Туш кабина Вратата Knob Бања Дрвена Врата Цилиндрични Handle Feature : 1. Широко се користи во повеќето семејни врати, или канцеларија дрвени врати, лизгачки врати, итн.2. Туш врата се справи со е направен од цврсти и издржливи нерѓосувачки челик, која ќе не ' рѓа, дури и ако се користи за долго време, и има нежен и текстура се чувствуваат.3. По обработка, појавата изгледа доста убава, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи.4. Тоа е лесно да се инсталира, користи дрвени заби завртки и да ја стави рачката на дрвена врата.5. Има широк спектар на апликации, користење на дрвени заби завртки, без разлика колку се дебели дрвена врата е, тоа може да се примени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Knob Model : 385 се Справи со 201# Hollow Material : Нерѓосувачки steel Scope на Примена : Дрвени врати, лизгачки врати, итн.Карактеристики : Применливи со дрвени заби или машина за прислушување завртки (не се вклучени)Производ Големина : Прибл. 4.8 x 3.9 x 3.9 cm / 1.9 1.5 x x 1.5 in Package Листата : 8 x Вратата Knobonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Knob
Model:
385 Handle 201# Hollow
Material:
Stainless steel
Scope of Application:
Wooden doors, sliding doors, etc.
Features:
Applicable with wooden teeth or machine tapping screws (not included)
Product Size:
Approx. 4.8 x 3.9 x 3.9cm / 1.9 x 1.5 x 1.5in
Package List:
8 x Door Knob :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата