Mengshen Гејмерски Слушалки за PS4/ Xbox еден/Xbox Една S/PC/Mac/Лаптоп/Мобилен Телефон - Gaming Слушалки со Микрофон, LED Светло, Сараунд Бас, Поништување Бучава, Мека Earmuffs, G9000 Сина

Mengshen Гејмерски Слушалки за PS4/ Xbox еден/Xbox Една S/PC/Mac/Лаптоп/Мобилен Телефон - Gaming Слушалки со Микрофон,

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

ЈАСНО СТЕРЕО ЗВУК : игри На слушалки е внимателно дизајнирана за да обезбеди висок квалитет на звук и целосен опсег на бучава изолација, звучна јасност, шок чувство на звук.Луѓе се чини дека да се биде во живописни игра во светот.ОДЛИЧЕН ГЕЈМЕРСКИ ИСКУСТВО : Удобно вентилација уво перници се спречи гејмер од уво болка.Кул и Впечатливи LED светла исто така да додадете смисла на амбиент за игри искуство.КОНТРОЛА на ЈАЧИНА на звук и ЕДНА-КОПЧЕ за ИСКЛУЧУВАЊЕ : Исклучителна изработка и моден изглед.Линија е опремен со ротари волумен контролер, едно копче Микрофон mute, повеќе лесен за употреба. 7.2 долги нозе, плетенка јаже!Тоа е совршен за видео гејмер, не треба да седат во право во предниот дел на екранот тесно.ЕКСТРЕМНИ УДОБНОСТ : Само 400g, супер лесен.Меки и удобни headband и над-уво earmuff, без притисок, без топлина.На прилагодливи headband може да се вклопи во главите на различни големина, совршен за сите групи.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова игри слушалки е погодна за i Pad/ Паметен телефон/ таблет/ PS4 директно.Со екстра 1-на-2 3.5 mm splitter кабел во пакет, тоа исто така може да работи со КОМПЈУТЕР/ Лаптоп/ Xbox еден одлично.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата