Течни Пополнување на Машина за Автоматска Додатен Течни Пополнување на Машина (0.01-99.99 ml)

Течни Пополнување на Машина за Автоматска Додатен Течни Пополнување на Машина (0.01-99.99 ml)

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Еден допир операција и Прилагодливи за вбризгување на брзина.едноставна параметар поставување andadjustable топлина presservation.Точни Мерења и нула отпад и една година гаранција.Вбризгување на јачината 0.01-99.99 ml по избор.liquiid пополнување на посебна пополнување од големи до мали контејнери тесен пополнување устата склопување liquied фузија течни дозирање.Течни Пополнување на Машина за Автоматска Додатен Течни Пополнување на Машина (0.01-99.99 ml).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата