uxcell Најлон Кабел Врски 20 Инчи Авто-Заклучување Поштенски Врски 0.2 Инчи Ширина Бела 50pcs

uxcell Најлон Кабел Врски 20 Инчи Авто-Заклучување Поштенски Врски 0.2 Инчи Ширина Бела 50pcs

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Најлон врски се со мазна површина, повеќе удобен и лесен за употреба.Издржливи кабел врски се направи вашиот дом neater и почиста.Брзо врзување, добра изолација, лесни за користење, и така натаму.Најлон кабел вратоврска е главно се користи за да се врзуваат жици или кабли, се поправат жиците во внатрешноста на електронски производи, да го поправи црева на механичка опрема, и се врзуваат статии во градинарството и DIY.Внимание : ве Молиме да се држи подалеку од топлина при користење најлон врски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата