RuiWing 42 Современа Тавански Вентилатор со Светлина Кристал Fandelier Далечински Стигнале 3 Бои 3 Брзини Шик Осветлување Тела за Спалната соба Затворен Дневна Соба Рестора

RuiWing 42 Современа Тавански Вентилатор со Светлина Кристал Fandelier Далечински Стигнале 3 Бои 3 Брзини Шик Осветлување

Достапно за вашата нарачка
DEN 5303.76
Залиха:

Брод од САД, слободни експедитивни услуги.Големина и Материјал : Дијаметар 42"/ 106cm , Висина 17.8"/ 40cm, Ширина на Основата 5.9"/ 15cm.Топ K9 Кристално Јасно, Висок Квалитет на Метал Lampbody, LED светло за полнење вклучени.Стигнале ножеви : 4 невидливи ABS акрилик тавански вентилатор ножеви.Дијаметар 42" кога проширена и 20" кога затворена.Ножеви ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски кога ќе го вклучите и исклучите.Функции : Ова Затворен Современ Тавански Вентилатор има 3 боја промени (Кул-Неутрални-Топли), 3 брзината на Вентилаторот settings (Низок-Среден-Висок), Тајмер прилагодување (1/2/4/8 часа автоматско исклучување), Сите овие функции може да биде лесно да се контролира со далечински.Тивок Мотор : чист бакар го исклучите моторот обезбедува непречено да работи без бучава и силна напојување, тивко, безбедни и стабилни.Просечната служат живот 5-10 години.Answer : ___________________________ Note : заврши celing фанови со светлина не се лесни за транспорт, толку треба основните собранието вештина, професионални ќе се препорачува (Инсталација видео ве молиме да контактирате со услуга).Сите не-работи, недостасуваат и оштетени, ние ќе обезбедиме бесплатна услуга за замена.На таванот е фан 42 инчи (106 cm) во дијаметар со ширевте фан ножеви, 18.9 инчи (48 cm) кога ножеви се затворени.Тежина : 14 kg.Пакетот доаѓа со 2 надолу прачки 4" (10 cm) / 7.8" (20 см) за изборот, род прилагодени на услугата е понудена.Со пократок род, на висина е 20.9"(53 cm).Одговараат за 10-28 квадратни метри на спалната соба, dinning соба, дневна соба, кујна, пронаоѓа ресторан.Барови, кафулиња, Продавници, било затворен места.Таванот оптоварување е поголемо од 25kg.Таванот висина е поголема од 110inches (280cm).Јас.Инсталација видео е достапно, професионална инсталација ќе се препорачува.Бесплатен Замена обезбеди ако било каква штета или исчезнати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата