Giutaat Отпечаток Катанец, USB Полнење Биометриски Smart Заклучување, Лаптоп Кеси Keyless Заклучување, Паметни Отпечаток Кодот

Giutaat Отпечаток Катанец, USB Полнење Биометриски Smart Заклучување, Лаптоп Кеси Keyless Заклучување, Паметни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1872.00
Залиха:

На отпечатоци заклучување е smart производи кои полесно за вас да се користи, на 360°отпечаток стекнување функција е повеќе едноставни за да можете да ја снимите на вашиот отпечаток.На отпечатоци заклучување е smart производи кои полесно за вас да се користи, на 360°отпечаток стекнување функција е повеќе едноставни за да можете да ја снимите на вашиот отпечаток.Подетални информации ве молиме прочитајте го упатството или ве молиме обидете се да ни помогне.На биометриски отпечаток катанец, максимум до 10 поставува отпечатоци од прсти се дозволи влез.Погодна за двете внатрешна и надворешна. 3 БОИ ИНДИКАТОР СВЕТЛОТО : 3 Бои индикатор светлина (Црвена, Зелена, Сина) за да ви помогне да се осигурате дека прогноза на отпечатоци катанец е во состојба на заклучени.Управувана Temp е -20℃~+70℃, 5v за полнење/200m A.SMART KEYLESS ОТПЕЧАТОК КАТАНЕЦ : Со GIUTAAT Отпечаток Катанец, ќе не грижете се за тоа што ќе губење на клучот или да заборавите на вашите лозинки.ВГРАДЕН-ВО 180 MAH ЛИТИУМ ПОЛИМЕР БАТЕРИЈА : По GIUTAAT Smart Отпечаток Катанец со USB slock за полнење.Погодна за двете внатрешна и надворешна.SMART KEYLESS ОТПЕЧАТОК КАТАНЕЦ : Со GIUTAAT Отпечаток Катанец, ќе не грижете се за тоа што ќе губење на клучот или да заборавите на вашите лозинки.Најдолго време на мирување изнесува до 9 месеци, а максималниот број на отклучување пати е до 600 пати.Најдолго време на мирување изнесува до 9 месеци, а максималниот број на отклучување пати е до 600 пати.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : биометриски катанец е направен од страна на IP66 Водоотпорен легура метално тело и нерѓосувачки челик кодот за јадрото, тоа може да го спречи прашина и дожд ефикасно.Ниска потрошувачка на енергија и долго време на мирување, Ако батеријата е кратко на енергија, тоа може да биде отклучен во итни случаи.Ниска потрошувачка на енергија и долго време на мирување, Ако батеријата е кратко на енергија, тоа може да биде отклучен во итни случаи.На биометриски отпечаток катанец, максимум до 10 поставува отпечатоци од прсти се дозволи влез.ПРИМЕНЛИВИ СИТУАЦИЈА : Мали и лесни за отпечатоци шкафче за внатрешна употреба на отворено, широко се користи во багажот suitcases, торби за голф, чанти, училиште, гардероби, сали шкафче заклучување, мебел, гардероби, велосипеди и други производи што сакате да го заштитите. 3 БОИ ИНДИКАТОР СВЕТЛОТО : 3 Бои индикатор светлина (Црвена, Зелена, Сина) за да ви помогне да се осигурате дека прогноза на отпечатоци катанец е во состојба на заклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата