Кал Пита Бебе Девојки' Пинк Нов ТУКА 2 Парче Сет, 0-3 Месеци

Кал Пита Бебе Девојки' Пинк Нов ТУКА 2 Парче Сет, 0-3 Месеци

Достапно за вашата нарачка
DEN 646.08
Залиха:

100% Памук.Увезени.Внатрешна Нога Предвремени затворање.Машина За Миење. 2-парче сет.Печатени памук rib долг ракав роботот со внатрешна нога предвремени затворање.Парови со памук slub нозе панталони.Грижа Инструкции : се ПРЕТВОРИ во ВНАТРЕШНОСТА ОД МАШИНА за МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БОИ НЕ КАЈГАНА СОБОРИ СУВА НИСКА КУЛ ЖЕЛЕЗО АКО е ПОТРЕБНО. 2-парче сет.Печатени памук rib долг ракав роботот со внатрешна нога предвремени затворање.Парови со памук slub нозе панталони.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата