Мелени Усна Боја На Цреша

Мелени Усна Боја На Цреша

Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76
Залиха:

Шминка.Кршен Усна Боја комбинира предностите на богата боја на кармин со пријатна текстура на balm.Богата со мелени пигменти и усна негување состојки lathers усните и saturates со боја.Витамини Е и Ц и восок се обезбеди пријатна формула која глајд модели низ усните, оставајќи сатен-мат финиш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата