Пливаат Пелена, за Обновливи Пливаат Пелена Прилагодливи, Мека, Дише, Водоотпорен, Момчиња & Девојки Бебе Пливаат Пелена Големини N–5(6-33lbs)

Пливаат Пелена, за Обновливи Пливаат Пелена Прилагодливи, Мека, Дише, Водоотпорен, Момчиња & Девојки Бебе Пливаат

Достапно за вашата нарачка
DEN 286.32
Залиха:

♒[Супериорен Квалитет, Перат s раце да го одвлекува вниманието на бебето и да се прилагоди на позицијата на копчето според babys големина.Чекор 2 : се Прилагоди на позицијата на пливаат diaper Adjust положбата на носење на пливаат пелена, и да се приспособат пред и по babys задникот да се направи бебе поудобно.Чекор 3 : Заврши носењето На бебето пливаат пелена е ставен на, може да се земе вашето бебе во водата, за да се игра.Пливаат пелена е многу лесен за чистење.Стави бебе во почиста, натопете за време, чистење со вашите раце да се исчисти ја, а потоа го стави во чиста вода да се исчисти тоа повторно, и дека е подготвен да се користат следниот пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата