HLMSKD Биометриски Отпечаток Брави на вратите, Smart Електронски Брави, Отпечатоци Верификација Лозинки и RFID Отклучи (Боја : Сребро, Големина на

HLMSKD Биометриски Отпечаток Брави на вратите, Smart Електронски Брави, Отпечатоци Верификација Лозинки и RFID

Достапно за вашата нарачка
DEN 957.60
Залиха:

Управување со заклучување преку управување со картичка (додади отпечаток/ID/set password (лозинка).Поддржува до 100 отпечаток пријавување. (Ново ажурирани phlx читателот, отпечатоци читателот нема светлото).СМАРТ картичка отклучување : На картичка е шифрирана да го спречува копирање, па ако ви треба повеќе картички, ве молиме контактирајте со нас.Лозинка за отклучување : Поддршка на 6-цифрен лозинка.Можете да внесете било кој број, пред и по правилната лозинка (да се спречува peeping), и ако внесете погрешна лозинка 5 пати по ред, на тастатурата ќе бидат заклучени за 5 минути (посигурни).Скриени клучалката : Тоа е копија копчето отклучи.Ве молиме да го користите магнет што може да се види клучалката за да го отворите поклопецот.Управување со заклучување преку управување со картичка (додади отпечаток/ID/set password (лозинка).Поддржува до 100 отпечаток пријавување. (Ново ажурирани phlx читателот, отпечатоци читателот нема светлото)СМАРТ картичка отклучување : На картичка е шифрирана да го спречува копирање, па ако ви треба повеќе картички, ве молиме контактирајте со нас.Лозинка за отклучување : Поддршка на 6-цифрен лозинка.Можете да внесете било кој број, пред и по правилната лозинка (да се спречува peeping), и ако внесете погрешна лозинка 5 пати по ред, на тастатурата ќе бидат заклучени за 5 минути (посигурни).Скриени клучалката : Тоа е копија копчето отклучи.Ве молиме да го користите магнет што може да се види клучалката за да го отворите поклопецот.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Unlocking метод : отпечаток + лозинка + лична карта + key Cardholder : 20 Fingerprint корисници : 100 Password : 1 group Fingerprint читање : RF sensor Color : црвена бронза/gold/сребрена/black Chip тип : dual-core driver Chip ниво : C level Reading време : помалку од 1 second Touch екран : калено glass Operating температура : -25 до 65°CPassword функција : поддршка за виртуелна password Applicable вратата дебелина е околу 37-100mm Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Можете да ги користите механички копчиња и итни моќ.

Кон својствата

Material:
Stainless steel
Unlocking method:
fingerprint + password + ID card + key
Cardholder:
20
Fingerprint users:
100
Password:
1 group
Fingerprint reading:
RF sensor
Color:
red bronze/gold/silver/black
Chip type:
dual-core driver
Chip level:
C level
Reading time:
less than 1 second
Touch screen:
tempered glass
Operating temperature:
-25 to 65°C
Password function:
support virtual password
Applicable door thickness is about 37-100mm :
Notice:
1. Due to manual measurement, please allow 2-3% error. :
Before you bid, make sure you don’t mind. :
2. The color may vary from different monitors, please refer to the actual product. :
You can use mechanical keys and emergency power. :

Најдобри предлози во категоријата