Airssory 10 Ролни 14.5 мм Широк Сјајот во Прав DIY Бележник Декоративни Лепливи Ленти со селотејп, од Друга Страна, за Дневник Излет Scrapbooking DIY Занаети - 3м/ролна

Airssory 10 Ролни 14.5 мм Широк Сјајот во Прав DIY Бележник Декоративни Лепливи Ленти со селотејп, од Друга Страна,

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.52
Залиха:

Големина : за 14.5 мм(0.57 инчи) широк; за 3м/грбовник, 10 ролни вкупно.Премиум Квалитет : Овие налепници се направени од квалитетен материјал, кој не е лесно да се растргнат и влажни, и да се чувствувате добро на допир.Силно Лепило за 3м/ролна, 10rolls/група.Премиум Квалитет : Овие налепници се направени од квалитетен материјал, кој не е лесно да се растргнат и влажни, и да се чувствувате добро на допир.Силно Лепило & Остатоци-Слободно : Висок квалитет, лепак отпорен на напукнување или пилинг.Во исто време, кога ќе треба да се замени или да се смени неговата позиција, тоа нема да ја напушти која и остатоци или да го оштети вашиот подот.Лесно Cut & Инсталира : Едноставно исечете ја во посакуваната должина, кора исклучите соголување хартија и место каде што сакате тоа да се заврши.Широка Примена : Одлична за украсување, planners налепници, занаети, scrapbooking материјали, куршум весници, календари, картички.Исто така добро за облагородување ви благодариме картички, училишни материјали, неподвижна, биро додатоци, или канцеларија оркестарот.Ве молиме Имајте на ум : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.За било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите било кое прашање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата