Уметноста Предност 12-Инчен со 16-Инчни двострани Палета

Уметноста Предност 12-Инчен со 16-Инчни двострани Палета

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Палета.Двете еднострани.Палец дупка.Masonite со бела тешко печени заврши.Совршен за нафта и акрилна боја.Уметноста Предност двете еднострани на палети.Masonite палета со палецот дупка има бела тешко печени заврши на двете страни за вистинската боја мешање.Погоден за масла, акрил и полимери.Доаѓа во 9-инчен од 12-инчен или 12-инчен со 16-инчни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата