Xcompression Унисекс Дише Спортски Чорапи Мажите Велосипедизам и Трчање Компресија Чорапи Големини 6-11

Xcompression Унисекс Дише Спортски Чорапи Мажите Велосипедизам и Трчање Компресија Чорапи Големини 6-11

Достапно за вашата нарачка
DEN 333.12
Залиха:

Еластична,Spandex,Најлон.Рака Мие Само.Нашата Функција : 15-20mm Hg Подобра Циркулацијата на Крвта За Теле и Заштита на Нога За долгорочна Спортски.Нашите Пакување : 3 Пара Еден Сет.Нашите Големини : Медиум Одговараат за Тежина До 220 КГ.Нашите Материјал : Високо Еластична Предиво Направено од 100% Најлон и Spandex.Нашите Услуги : 30 Дена Пари Назад, Ако Ви Се Unstaisfied Со Производот.Compressprint Компресија Најлон Чорапи За Велосипедизам Спортски Работи Салата Со Најдобри Обновување Перформанси Материјал : 80 Проценти Најлон и 20% Spandex Нашите Чорапи Супериорност : Со Добра за Компресија За да се Ублажат Нога Pressure US Големината Водич-Жените Нога Должина : 22.5-24.5 сантиметар ,Чевли : 5-7 US Големината Водич-Мажи Нога Должина : 24.5-26.5 сантиметар, Чевли : 7-9 Перење Метод Машина за Миење/Рака Мие Ладно Одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата