Преносни Лицето Чистење Убавина Инструмент,UNEE Smart Микро Меур Убавина Инструмент Вода Кислород Длабоко Чистење на Уредот Лицето за Нега на Шминка се Отстрани Blackhead ?

Преносни Лицето Чистење Убавина Инструмент,UNEE Smart Микро Меур Убавина Инструмент Вода Кислород Длабоко Чистење

Достапно за вашата нарачка
DEN 1103.76
Залиха:

Се истрае во користење за повеќе од 8 недели, кои можат ефикасно да се подобри проблеми со кожата како што се крупни порите, blackheads, акни предизвикани од нечистотија, темно жолта кожа и така натаму.Негативниот притисок адсорпција, стабилна контрола на притисокот.Ако се прашина, загадувачи, козметички остатоци и кожата секрети на твоето лице не се исчистени со текот на времето, проблеми, како што се големи пори, blackheads, акни, црвенило, оток, алергија, темно жолта кожа и стареењето ќе се случи.Глас емитува, слепи работа е повеќе интимна.На внатрешен резервоар за вода, не е многу голем.Ако нашите производи може да се одржи доволно вода, овој производ во основа може да се спореди со убавината инструмент во салон за убавина.Ве молиме погледнете го УПАТСТВО за повеќе мерки на претпазливост.Не навалите и се тресат нагоре и надолу кога го користите.О : Доколку тоа не успее, да се почне, Ова е најчесто кога батеријата е целосно испразнета, ве молиме полнење тоа пред да го користите.Три вшмукување сили : Исполнат различни типови на кожа и даде на вашата кожа совршен за чистење за различни типови на кожа.Кога постои вода во рециклирање шише, домаќин е забрането од легнал.Со чиста вода, течност за чистење, чиста dew, поправка прочистена вода, хијалуронска киселина прочистена вода и други не звучеше течности, ефектот е подобар.П : Овој производ не работи на сите, Зошто?. Ако интензитетот не е доволно, вшмукување не е доволно за да си го цица blackheads надвор од вашето лице.Комплетна убавина инструмент е многу голем и неповолно да се носат.Добри дарови : Дали луѓето што љубовта се грижите за отстранување на нивната шминка?Или се грижите за отстранување на blackheads и акни?Ова е добар за подарок,Избор за тоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата