Заштитни Гумени Јака за Кучиња, Мачки, Кучиња Гумени Јака Прилагодливи Гумени Куче Конуси По Операцијата, Куче Операцијата за Обновување Јака Удобен Мека Гумени Ку

Заштитни Гумени Јака за Кучиња, Мачки, Кучиња Гумени Јака Прилагодливи Гумени Куче Конуси По Операцијата, Куче

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

[Преносни s секојдневно јака преку внатрешниот циклус на јака, да го поправи јака на домашни миленици вратот, и да се прилагоди на совршена позиција.Белешки : . 1. Можете да ставите појас страна на задната страна на вашиот кучиња вратот во случај на гризе. 2. Ние сме одговорни за секој производ.Ако имате било какви забуни, ве молиме да ни даде шанса да комуницираат прво.Пакет Содржи : 1 X Мека Куче Обновување На Надувување Јака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата