Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Skullcandy Мелење Bluetooth Безжични Слушалки на Уво, Перници, Слушалки Earpads, Уво Чаши Поправка Делови (Црна)

Geekria QuickFit Протеини Кожа Замена Уво Влошки за Skullcandy Мелење Bluetooth Безжични Слушалки на Уво, Перници,

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad перници / уво покрие / уво чаши.Им даде на вашите слушалки нов earpad.Направи сосема нов изглед.Издржливи и долготрајни, квалитет направени уво влошки.Компатибилен со Skullcandy Мелење Bluetooth Безжична earpads.Исто така, ќе се вклопат другите брендови и моделите, проверете димензии на вашите слушалки.Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако сте направиле грешка појавување на вашите слушалки тип, или earpads не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилни Слушалки : - Компатибилен со Skullcandy Мелење Bluetooth Безжична earpads.Answer : ___________________________ Note : - Слушалки замена уво подлога само, приклучок за слушалки не се вклучени.Пакетот Вклучува : - 2 x слушалки замена earpads.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата