Make-up Огледало Metallica Елегантни Печатење Лента Мрежа

Make-up Огледало Metallica Елегантни Печатење Лента Мрежа

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Производот е направен под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.Направени со висок квалитет трајни синтетички материјал.Издржливи Метална.make-up огледало Metallica елегантни печатење Лента Мрежа.make-up огледало Metallica елегантни печатење Лента Gridmade од метал.Дизајн на услугата : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Ако дизајн задоволат вашата потреба, место ред.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата