URB 22320 KMC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 100 mm ID, 215 мм OD, 73 mm Ширина

URB 22320 KMC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 100 mm ID, 215 мм OD, 73 mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 7309.92
Залиха:

Заострените понесе со машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C3 Одговара на стандард.Сферични Ролери Имајќи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата