Miracu Смешно Престилки - Откако Ќе се Стави на Моето Месо во - Подароци за Маж - Маж на Вљубените Подароци од Жена - Роденден, Валентин Подароци за Него, Мажи, Дечко, Најд?

Miracu Смешно Престилки - Откако Ќе се Стави на Моето Месо во - Подароци за Маж - Маж на Вљубените Подароци од

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Најдобри престилка со смешен велејќи дека за сите оние кои сакаат да се готви и да работат на нивната смисла за хумор; Совршен за готвење, бразилецот, излети, партии, BBQ, кампување и повеќе.Функционална; го Опфаќа целиот фронт, така што не се валкани или неуредна додека готвење; Карактеристики 3 длабоки џебови; Пространа доволно да се стави зачин тегли, јајца, маша, spatulas, мешалки и повеќе.Издржливи и разновиден; Направен од тешки-должност дебел памук; Лесно да се мијат; Употреба на фен, спин-сува или хемиско чистење не е препорачливо.Совршена големина; Погоден за мажите и жените; Мерки 27 од 29 инчи; се одликува со прилагодливи вратот рака и 45-инчен половината на рака.Совршен подарок за сите прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата