HP 658A | W2002A | Тонер-Кертриџ | Жолта

HP 658A | W2002A | Тонер-Кертриџ | Жолта

Достапно за вашата нарачка
DEN 5831.76
Залиха:

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.HP 658 A тонер касети за работа со HP принтери : HP Color Laser Jet Enterprise M751 печатач серија.Оригинална HP тонер касети произведуваат во просек по 71% повеќе употребливи страници од не-HP касети.HP 658 A кертриџ принос (прибл.) : 6,000 страници.HP 658 A тонер е дизајниран да работи со вашиот HP принтер за висок квалитет, сигурен резултати секое печатење.Она што е во кутијата : 1 Нова Оригинална HP 658 A (W2002 A) тонер кертриџ.Боја : Жолта.Оригинална HP тонер касети : оригинален тонер за вашиот HP принтер.HP 658 A Жолта Оригинални Laser Jet Тонер Кертриџ.HP 658 A тонер касети за работа со HP принтери : HP Color Laser Jet Enterprise M751 печатач серија.Оригинална HP тонер касети произведуваат во просек по 71% повеќе употребливи страници од не-HP касети.HP 658 A кертриџ принос (прибл.) : 6,000 страници.HP 658 A тонер е дизајниран да работи со вашиот HP принтер за висок квалитет, сигурен резултати секое печатење.Осигурајте се дека вашиот печатење е право за прв пат и во секое време со тонер за HP принтер : 658 A тонер.Она што е во кутијата : 1 Нова Оригинална HP 658 A (W2002 A) тонер кертриџ.Боја : Жолта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата