Homde Порцелански Шема Серија Накит Организатор Пакет:Накит Кутија со 3 Фиоки и Накит Случај со 2 Слоја

Homde Порцелански Шема Серија Накит Организатор Пакет:Накит Кутија со 3 Фиоки и Накит Случај со 2 Слоја

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Накит Кутија со 3 Фиоки : Црна СТП-кожа со мека сива обвивка, украсени со порцелански модели.Секоја фиока е опремен со поцинкуван лим се справи.Голем транспарентно стакло, прозорецот во предниот дел на накит кутија, ви нуди отворен поглед на прикажува накит додатоци, што го прави лесно за вас да се земе и место jewelries.Накит Кутија со 3 Фиоки : 3 фиоки, вертикална фиока 1 има кружниот тек и 3 се отстранува и шест-дупка earring картички.Вертикална фиока 2 има 6 куки со складирање торба за ѓердани и приврзоци за да ги спречи заплитане.Хоризонтална фиока е поделена на 2 големи простори, кои во голема додатоци како што се брошеви, часовници и headdress цвеќиња може да бидат поставени.Накит Случај со 2 Слоја : накит Организатор доаѓа во црна СТП кожа со порцелански шема.Елегантен и стилски изглед оркестарот вашиот дом.Сива меки кадифени обвивка ја штити вашата накит од прашина и гребнатини.Накит Случај со 2 Слоја : L8.66" x W6.14" x H2.64", умерена големина, прави целосна употреба на структурните распоред за да се исполнат различни накит складирање барања.Накит случај е опремен со хардвер за заклучување, па целиот накит кутија може да биде затворен и запечатен цврсто.Накит Случај со 2 Слоја : капакот област е дизајниран со ѓердан кука и огледало, која може да се користи за да виси pendant ѓердани, носење на накит или шминка.Овој пакет вклучува две накит организаторите.Спецификација : Накит Кутија со 3 Drawers Material : Faux Leather Color : Black Size : 7.1" x 4.0" x 9.1"Накит Случај со 2 Layers Material : Faux Leather Color : Black Size : 8.66" x 6.14" x 2.64"answer : ___________________________ Note : Дојде во 2 празни организаторите, сите додатоци се само за екранот, не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата