ZVac Замена за Eureka MM Правосмукалка Кеси со 10 Широк Метал Вакуум Четка - Компатибилен со Eureka Може да Мите Канистри и Sanitaire Модели 3670E, 3682B, 3682D, S3686D-2, 3670G-1 - 15 Пакет

ZVac Замена за Eureka MM Правосмукалка Кеси со 10 Широк Метал Вакуум Четка - Компатибилен со Eureka Може да Мите

Достапно за вашата нарачка
DEN 1900.80
Залиха:

✅ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Нашите кеси ги собере оригиналните ОЕМ Eureka vacuums : Eureka Може да Мите Канистри и Sanitaire Модели 3670 E, 3682 B, 3682 D, S3686 D-2, 3670 G-1 и SC3683 A-2, замена на дел броеви 153-9. ✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Овој сет на 15 генерички Eureka правосмукалки е произведен користејќи ОЕМ степен на суровини.Секој има тешки-должност картон, безбедна гумена заптивка, и мулти-слој филтрација. ✅ ЛЕСНОТИЈА ДА се КОРИСТИ - за Да го инсталирате, исклучете го вашиот правосмукалка, отстранете ја користи прашина кеса и фрлете ги, а потоа ја заштитите вашата Eureka MM торба.Вашата торба ќе се поврзете лесно, бидејќи тој е дизајниран да биде точно одговара. ✅ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ - Ќе се спаси од двете Eureka MM правосмукалки & Метал 10" Подот Четка Вакуум Прилог кога ќе се купат како пакет. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Нашите Eureka MM кеси се конструирани за да се обезбеди квалитет и компатибилност.Ако случајно ќе се најде било дефектите во нашите производи, ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Уморни од трошат скапи ОЕМ вакуум кеси?Кога имате големи кучиња дома, може да се очекува да се исчисти огромни парчиња на отпад, секој толку често.Дури и пред вашиот вакуум перница е полна, мора да се ослободи од него веднаш да се спречи мирис од бавни во вашиот дом.Знаете колку скапо ОЕМ кеси може да биде, и да се чувствуваат сте веќе не се практични со фрлање нив премногу често.Но универзална кеси се премногу долго, па тие се надвор од прашање.Постои друга опција?ZVac е Eureka MM Кеси се ефективни алтернатива за скапи оригинални правосмукалки!Со силна картон, нашиот општ замена кеси цврсто го држи во место.Мулти-слој филтрација доловува широк спектар на остатоци.Нашите Eureka MM кеси одговара на следните модели : 3684 D, 3684 F-1, 3631 A, 3650 A, 3672 A-1, 3674 A, S3681 D-1, S3686 D-1, 3679 B, 3682 A, 3670 B, 3670 G-2, S3681 A-1, 3620 A, SC3683 A, 3684 D-1, 3685 A, 3632 A, 3651 A, 3672 B, 3675 A, S3681 D-2. Тие, исто така, се вклопи во овие модели : 3684 D-2, 3685 B, 3640 A, 3651 AM, 3672 B-1, 3676 A, S3686 A, S3686 E, 3680 A-1, 3682 D, 3670 E, 3670 G-4, S3681 B-1, 3624 A, SC3684 A, 3651 B, 3673 A, 3676 B, S3686 B, S3686 E-1, 3680 B, 3684 A.Се уште не се убедени?Тука се и дополнителни причини за да ви помогне да се направи вистинскиот избор : ✅ Големи и пространи ✅ ги Исполнуваат индустрија најтешките стандарди ✅ Тешки картон нема да солза ✅ Не неуредна расчистување Никогаш повторно се потроши пари на скапи оригинални правосмукалки.Додадете ZVac е Eureka MM Торби да количката ДЕНЕС!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата