TBH Тинејџерски Pimple Закрпи За твин (tween) Девојчиња и Момчиња - Хијалуронска Киселина Акни Pimple Печ Место Третман (72 Count) Ѕвезда Pimple Закрпи За Лице, Вегетаријанци и без Су?

TBH Тинејџерски Pimple Закрпи За твин (tween) Девојчиња и Момчиња - Хијалуронска Киселина Акни Pimple Печ Место

Достапно за вашата нарачка
DEN 1843.20
Залиха:

За разлика од типичните Акни Закрпи : нашата pimple закрпи ви помогнат за контрола на breakouts со моќен природен pimple за борба против состојки како што е масло од Чајно Дрво, Врба Кората, Вулкански Пепел, Екстракт од Семе од Грозје, и Хијалуронска Киселина.Соја, млечни производи, глутен и орев слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата