Blackhead Смена Вакуум Порите Чисти, Негува Лицето Пора Чистење со Топли и Ладни Режим, Електрични Акни Comedone Extractor Алатка со 4 Вшмукување Моќ,4 Сонди,3 Убавина Светла, Blackhea

Blackhead Смена Вакуум Порите Чисти, Негува Лицето Пора Чистење со Топли и Ладни Режим, Електрични Акни Comedone

Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76
Залиха:

❤【2021 НОВО НАДГРАДИ BLACKHEAD СМЕНА ВАКУУМ】Dezzer Blackhead смена пора вакуум интегрира моќен вшмукување со топли и студени облоги, 3 видови на убавината светлина и увоз функција, може да се подлабоко чисти вашата кожа, без повреда, ефикасно да се отстранат тврдоглав blackheads, акни и whitehead.Убавината светлина, може да mooth брчките, затегнете кожата и враќање на еластичноста на кожата.Преку увоз функција, суштината молекули може да навлезат во кожата и потполно се апсорбира. ❤【4 ВШМУКУВАЊЕ НИВОА т употреба во истиот дел повеќе од 3 секунди. 3. Не се мијат blackhead вакуум тело, тоа не е водоотпорен. 4. Промена на различни вшмукување режим според вашата кожа, а вашите потреби. 5. Сува кожа може да се користи еднаш неделно, мрсна и мешовита кожа може да се користи два пати неделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата