CYHO Colorfast Rubberized Ткаенина, Додаток за Полнење во Пакет;Канцелариски Простор;Компанија;Роденден;ученичкиот Дом;Училиштето;Салон, 25000x20x0.14(MM), Светло Кафена, 2 (Проекти) Л?

CYHO Colorfast Rubberized Ткаенина, Додаток за Полнење во Пакет;Канцелариски Простор;Компанија;Роденден;ученичкиот

Достапно за вашата нарачка
DEN 152.40
Залиха:

Производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е лесен и брз, и тоа ќе се скрши штом тоа е раскинат.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Применливи Прилики : Пакет;Канцелариски Простор;Компанија;Роденден;ученичкиот Дом;Училиштето;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Светло Кафеава Материјали : Хартија Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 160(G) Должина : 25000(MM) Ширина : 20(MM) Висина/Дебелина : 0.14(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е лесен и брз, и тоа ќе се скрши штом тоа е раскинат.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Производот не е лесно да падне, и тоа што има долго-услови услуга живот.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата