Палта & Кларк Конец за Шиење Екстра Јаки Тапацир Најлон Тема 150 Метри (3-Pack) Driftwood Пакет со 1 Artsiga Занаети Цвест Мевосек S964-8630-3P

Палта & Кларк Конец за Шиење Екстра Јаки Тапацир Најлон Тема 150 Метри (3-Pack) Driftwood Пакет со 1 Artsiga Занаети

Достапно за вашата нарачка
DEN 337.68
Залиха:

Пакетот вклучува 3-пакет на Палта збор во забавни и светли избрани бои.Пакетот вклучува вкупно 450 метри на конец.Пакетот вклучува 3-пакет на Палта & Кларк Екстра Јаки Тапацир Најлон Тема 150 Yds Driftwood со 1 Artsiga Занаети Цвест Мевосек S964-8630-3 P.Палта & Кларк-Екстра Јаки & Конец За Текстил.Тапацир Најлон е тешка категорија 100% најлон тема за машинско и рачно шиење внатрешна и надворешна тешка категорија ткаенини.Тоа е врзани 3-ply најлон нишка која е времето и отпорни на абразија.За најдобри резултати користете големина 18 игла и да се зголеми бод должина.Овој пакет содржи еден 150yd/137m snap гајтанот на конец.Достапни во различни бои : секој се продава одделно.Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата