Sugatsune ХГ-SH38C од не ' Рѓосувачки Челик 304 Задник Зглоб со Пролетта, Обична Заврши, 1.5 mm Листот Дебелина, 32-милиметри Отвори Ширина, 6.5 mm Игла Дијаметар, 38mm Висина

Sugatsune ХГ-SH38C од не ' Рѓосувачки Челик 304 Задник Зглоб со Пролетта, Обична Заврши, 1.5 mm Листот Дебелина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 205.20
Залиха:

Задник зглоб со пролетта.Изработени од нерѓосувачки челик (304. Обичен крај.Дизајниран за да ги затворите со пролетта тензија кога зглоб е површината монтирани.Завртки не се вклучени.Sugatsune Америка Светилка задник зглоб со пролетта.Изработени од нерѓосувачки челик (304. Обичен крај.Дизајниран за да ги затворите со пролетта тензија кога зглоб е површината монтирани.Завртки не се вклучени.Ro HS согласност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата