50 Pack 4 Инчи Кука и Јамка Кабел Врски, Авто-грчевито држејќи се за Прицврстување на Кабелот за Рака од страна на Wisdompro - Еднократно, Трајни Функционални Врски за да го О

50 Pack 4 Инчи Кука и Јамка Кабел Врски, Авто-грчевито држејќи се за Прицврстување на Кабелот за Рака од страна

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Авто-грчевито држејќи се врзуваат ремени се одлични за моќ канапи, аудио кабли, коаксијален кабел телефонски линии, електрични жици, итн.Организирајте ги вашите кабли и кабли - нема повеќе испреплетени мензи!.Средиме моќ канапи за; лаптопи, Компјутери, аудио/ТВ опрема, видео игра системи, држачи за кабли за телефони/таблети, итн.Направени од издржлив материјал и материјал!Додадете, отстраните, или да го адаптирате вашиот кабли и кабли секогаш кога ќе треба - На око дупка во опашката им овозможува да се постигне побезбедна заврши.Овие обновливи врски се мулти-цел повторно да се, исто така, одлично да се има околу различни дом, канцеларија, спортски, и отворено рекреација користи - Постојат 5 бои кабел ремени : сина, црвена, жолта, портокалова, црна - избрани бои да имате повеќе избор да се справи со различни проекти.Објектот големина : 4" x 0.5"(10cm x 1.29 cm).Wisdompro Мало Пакетот вклучува : . 50 x Pack Кабел Вратоврска ;. (Кабли се исклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата