Бебе Девојки и Момчиња Fuzzy Маскирани Јакна Грб, Деца Девојки Руно Јакна Zip До Outerwear со Мечка Уши

Бебе Девојки и Момчиња Fuzzy Маскирани Јакна Грб, Деца Девојки Руно Јакна Zip До Outerwear со Мечка Уши

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Деца Руно Јакна : Направен од високо-квалитет полиестер влакна и памук.Топлите, меки, кожни-пријателски, и не ја иритираат бебешка кожа.Девојки Руно Јакна : Fuzzy качулка карактеристики солидна боја, долги ракави, целосна патент и мечка уши, што вашето дете изгледа симпатична и стилски.За публиката : Погоден за деца девојчиња и момчиња.Ве молиме внимателно да се однесуваат на големината детали што имаме предвидено пред да ја купите.Идеален подарок : Солидна боја outerwear е идеален подарок за вашите деца или пријатели " деца на родендени, Децата Ден, и други манифестации.Применливи прилики : Стилски качулка е совршен за секојдневниот живот, семејни дружења, роденден партии, фотографија и други прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата