Хари Г-дин и Г-ѓа Гравирани Шут Стакло во Собата на ДВЕ (Од Brindle С. Дизајни) Potterhead Свадба Подарок

Хари Г-дин и Г-ѓа Гравирани Шут Стакло во Собата на ДВЕ (Од Brindle С. Дизајни) Potterhead Свадба Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76
Залиха:

Гравирани Шут Стакло/ Памук Брис Носителот Стакло во Собата на ДВЕ : вклучува ДВЕ 1.5 oz.снимен очила.Еден на Секој : Г-дин & Г-ѓа Висок Квалитет Бренд-Име Стакло.Сите чаши се направени со рака и со љубов во Орландо, FL.Гравирање е постојан и не ќе исчезнат со текот на времето, машина за миење садови безбедно.Хари Г-дин и Г-ѓа гравирани снимен очила.Сет вклучува ДВЕ 1.5 oz.снимен очила, постојан etch, машина за миење садови безбедно.За секој Хари фан.Очила исто така, може да се користи како toothpick или памук, брис на сопствениците.Вклучува еден на секој Шут стакло : - Г - Mrs We само користиме високо-квалитет, бренд-име стакло за нашите производи.Овие се јасни пиење очила гравирани на една страна.Овие очила може да се одржи 1.5 oz.и се многу цврсти и изграден за да трае.Тие се одлични за секоја прилика.Секое парче е рачно изработени за цел со голема грижа и внимание.Гравирање е постојан и не избледи со текот на времето.Машина за миење садови безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата