Црвено Dingo Олово, Змија Очи, Портокал, 20mm

Црвено Dingo Олово, Змија Очи, Портокал, 20mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 423.60
Залиха:

Прилагодливи За Совршена Должина.Мека Поместена Рачка За Дополнителна Удобност.Заменлив Доведе Клипови Кој Патентиран 'Повлечи И Plug' Систем.Сите Шевовите Се Пораби (Не Заварени) За Максимална Сила.Пакетот Тежината На Производот Е 0,4 Фунти.Пакет Димензии : 12.0" L X 1.0" W X 1.0" H. Функционална, трајни и паметни, Црвена Dingo Води се достапни во различни големини и конфигурации.На прилагодливи води имаат поместена рачки за дополнителна удобност.Тие се направени со премиум најлон webbing и функција нашиот потпис ултра силна меѓусебно Црвено Dingo клип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата