Сет од 4 Божиќ, Зима Тематските Меламнин Dinnerware Плочи - Давање Плочи - Cookie Плочи - Служат Плочи 11 (Пријатна)

Сет од 4 Божиќ, Зима Тематските Меламнин Dinnerware Плочи - Давање Плочи - Cookie Плочи - Служат Плочи 11 (Пријатна)

Достапно за вашата нарачка
DEN 660.00
Залиха:

Сет од 4 светлина и супер силен easy-care, трајни меламнин.Шарени јадења, кои секој мерки 11 инчи.Здрав тежина им дава сигурна чувствуваат, но не премногу тешка.Оваа плоча не може да се користи само за Вечера, но, исто така, како убаво давање плоча, cookie плоча, или на издржување на плочи.Овие Зимски/Божиќ меламнин вечера плочи ќе додадете единствен прилог на вашето семејство се - заедно оваа година.Овој сет ќе се направи прекрасен присутна за да се земе за вашиот домаќин за празник вечера.Ова е четири-парче Вечера/Служат/Давање плоча во собата е совршен за Есен и Зима Празници.Овие меламнин плочи се машина за миење садови безбедно, но не се препорачува за во микробранова печка.Секој меламнин плоча е шарени и мерки 11 инчи во дијаметар.Совршена не само за вечери, но може да се користи за cookie давање или служат плочи.Тие се направи прекрасен плочи за време на Празниците.Тие се лесни и не се грижи за кршење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата