Додаток кој се Користи со Еден LED Сијалица - 6 Стапки УЛ-Листата Бела Кабелот со On/Off Прекинувач Приклучоци - Совршени за Празник Украси и Занает Проекти, Pack 2

Додаток кој се Користи со Еден LED Сијалица - 6 Стапки УЛ-Листата Бела Кабелот со On/Off Прекинувач Приклучоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

⭐【ПРОФЕСИОНАЛНИ】Нашата додаток кабелот со LED светла ќе ги споделите со вашите занает да биде опкружен со чиста светла, создавајќи мирна атмосфера за вас.Со УЛ уверение, ова кабелот за напојување е Безбедно и издржливи. ⭐【НАЈДОБРО ЗА ПРАЗНИК УКРАСИ】Вие никогаш не ќе сакаат фестивал без светла декорација!Овој Додаток Кабелот со LED светилки може да се користи за ноќта на Вештерките/Божиќ итн.Совршен начин за да додадете или да го замени светилки во вашиот празник украси. ⭐【ЕДНОСТАВНИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА】Следат спецификација, едноставно користете го приложениот клип за да ја надминете секоја сијалица во керамички дупка.За време на употреба, на сијалицата температура е околу 90°C, ве молиме, чувајте ги подалеку од запалива материјал за безбедност. ⭐【ПОКАЖЕТЕ ја ВАШАТА УМЕТНИЧКИ ТАЛЕНТИ】Со нашите додаток мозок, ќе може да се додаде уникатен допир на вашиот дом со креирање на вашиот сопствен рачно изработени креации. ⭐【ДОДАТОК МОЗОК, БЕЛИ】сет вклучува 2 пакет додаток на кодот, секој има еден LED светилки и за вклучување/исклучување.Топло бела светлина.Тие трае подолго и трошат 80% помалку енергија отколку традиционалните светилки, и КУЛ да се допре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата