Екран Заштитник Компатибилен со 2021 2022 Тојота Venza 8 Touch Екран,HD Јасно,Анти Нула,Мултимедијални Дисплеј Додатоци Компатибилен со Тојота Venza

Екран Заштитник Компатибилен со 2021 2022 Тојота Venza 8 Touch Екран,HD Јасно,Анти Нула,Мултимедијални Дисплеј

Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76
Залиха:

✅ [ Точни Дизајн ] Компатибилен со : 2021 2022 Тојота Venza. ✅ [ 9 H Врвот Одделение за Заштита ] Направени од супериорен 9 H калено стакло кој е отпорен на гребење и shatterproof заштита на вашиот екран од гребење на високо влијание капки. ✅ [ Ултра-Јасно ] 99.9% транспарентност со Висока Дефиниција, се овозможи оптимално, природни гледање искуство, со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти. ✅ [ Допир Чувствителни ] Многу одговорно, обезбедува брзо да реагира перформанси.Лесно да се Примени - Едноставни инструкции се овозможи брз и кавга бесплатна инсталација. ✅ [ Вклучува ] 1x Калено Стакло Екран Заштитник, Влажни/Сува Брише, Прашина Отстранување Налепница.Anggy Калено Стакло Екран Заштитник компатибилен со Тојота Venza.1. Компатибилен : 2021 Тојота Venza 8inch touchscreen2. Повторливи Инсталација : Голема adhesiveness прави инсталација меур-бесплатно, лесен и удобен.Ако таму е самото место, меур, или одделот кои не се придржуваат, излупете го и избришете место, се смени неговата позиција, а потоа тоа ќе се држиме до екранот повторно автоматски.3. Чувствителни на допир : Мошне одговорно и чувствителни допирање перформанси направи вашиот екран осетлив на допир функционира непречено и работи брзо.4. Нула Доказ : 9 H Цврстина, потешко од нож е ножот.може ефикасно да се заштити јасно екран заштитник од копчињата и ножеви ефикасно.5. Високо ниво на Транспарентност : 99.99% транспарентност на овој екран заштитник задржува оригиналниот на осветленоста на екранот.Можете да уживате во голема гледање искуство со максимална резолуција.6. Smudges Отпорни : На hydrophobic oleophobic слој во голема мера го намалува smudges на вашиот екран заштитник.Можете да одржите вашиот екран чисти од едноставна избрише.Пакетот Вклучува : 1 × Екран Protector1 × Додатоци Комплет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата