Mikasa Cal Двојно Старомодни Чаши Виски, 15.5-Унца, Сет Од 4, Јасно

Mikasa Cal Двојно Старомодни Чаши Виски, 15.5-Унца, Сет Од 4, Јасно

Достапно за вашата нарачка
DEN 1249.44
Залиха:

БЕЗВРЕМЕНСКИ ОЧИЛА : двоен старомодна очила се совршена за уживање пијалоци на неформални или формални прилики.РАЗЛИЧНИ ДИЗАЈН : хоризонтална шари модел encircles основата на секоја чаша.УБАВО СТОКМЕНО : изработени од олово-слободен кристал.СЕТ ОД 4 : секој стакло мерки 3-3/4 инчи висок и 3-1/2 инчи во дијаметар со 15.5 течност-унца капацитет.ЛЕСНО НЕГА : машина за миење садови безбедно за брз, темелно расчистување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата