Кабел Ремени, SidiOutil 6 Тркалаат Обновливи различно обоени Кабел Врски Кука & Јамка Најлон Лента за Прицврстување на Жица Организаторот за Моќ Жица за Управување со Са

Кабел Ремени, SidiOutil 6 Тркалаат Обновливи различно обоени Кабел Врски Кука & Јамка Најлон Лента за Прицврстување

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Објектот големина : 2 M долго и 14.Спецификација : име на Производ : Кабел Ремени Производ материјали : Најлон Производ големина : 2 M*14.ЗОШТО ИЗБЕРЕТЕ Sidi Outil Обновливи различно обоени Кабел Врски?Sidi Outil кабел ремени се направени од најлон материјал, кои се трајни, флексибилен и лесен.Овие високо квалитетни за прицврстување на кабелот врски се дизајнирани за да се врзуваат кабли или други прицврстување/прикачување потреби.Можете да ја исечете ги вашите кабли за различни должини. ✅ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само да потрае до една минута да се каже збогум на вашиот испреплетени жици.✅ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Sidi Outil кабел ремени се направени од најлон материјал, со кука материјал од едната страна и јамка материјал на други.Избрани бои да имате повеќе избор да се справи со различни проекти.Кабелот заврши се отвора и затвора лесно, и тоа не можеше да се отвори автоматски, така што можете да додадете кабли слободно.Тоа е идеален за чување на сите видови на кабли кабли добро организиран и уреден во место.5 ММ Количина : 6 тркалаат Должина : 12 M Боја : Црна, Сина, Зелена, Црвена, Жолта Пакет Тежина : 70g Пакет големина : 17 CM*11 CM*1.Одлично за моќ канапи, аудио кабли, коаксијален кабел телефонски линии, електрични жици, итн.Кабел врски се совршени за кабел, жица или кабелот организиран и уреден во место, како што се моќ канапи, телефон полначи, лаптоп и аудио кабли, игри конзола жици, USB, HDMI, ТВ жици, итн.Пакет содржина : 6*Кабел Ремени Ако имате проблеми пред и по нарачка, не двоумете се да ги споделите со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.И можете да го користите 5 различни бои на жица организатор да се координираат вашите кабли и кабли поефикасно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата