WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Рачки на вратите Рачката На Роуз Врата се Справи со Спална соба Вратата Рачката на менувачот Сатен Боја на Рачка

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со Рачки на вратите Рачката На Роуз Врата се Справи со Спална соба Вратата

Достапно за вашата нарачка
DEN 576.00
Залиха:

Погоден за повеќето стандардни вратата големини.Рачки На Вратите Рачката На Роуз Врата Се Справи Со Спална Соба Вратата Рачката На Менувачот Сатен Боја Се Справи.Лост Должина : 125mm.Latch случај материјал : Цинк легура.Штрајк и forend материјал : не ' Рѓосувачки челик.Рачки на вратите Рачката На Роуз Врата се Справи со Спална соба Вратата Рачката на менувачот Сатен Боја Handle Specification : ПОЛИРАН ХРОМ FINISHLever Должина : 125mm Latch случај материјал : Цинк alloy Strike и forend материјал : не ' Рѓосувачки steel Includes завртка fixings, штрајк plate Quantity : 1 pieceonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

POLISHED CHROME FINISH :
Lever Length:
125mm
Latch case material:
Zinc alloy
Strike and forend material:
Stainless steel
Includes screw fixings, strike plate :
Quantity:
1 piece
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата