Бања Пешкири на Плажа Крпа Бања Крпи Рака Крпи за Бања Крпи

Бања Пешкири на Плажа Крпа Бања Крпи Рака Крпи за Бања Крпи

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Зајакот Моделирање ,Тоа може да биде даден како подарок,вие се уште можете да го користите за да бидете зајакот кукли дури и ако не го користите.Сина Боја на Крпа - Бела Боја на зајакот шема.Памучни Пешкири и Брановидна форма на работ,Може да се користи како Плажа Крпа Бања Крпи.Два Вида на Големината,Бања Пешкир;се 55x27 инчи,рака крпи се 27x13 инчи.Крпи машина се перат, фен пријателски.Оваа крпа е дизајниран во форма на еден зајак и е многу пријателски.Лесно да се препознае, мека и издржливи, вие се уште можете да го користите за да бидете зајакот кукли дури и ако не го користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата