Пакување Од 2 Молзење hine Краток Цевка Силикони Практичен Додаток За Farmhouses 5.9x0.6 Инчи

Пакување Од 2 Молзење hine Краток Цевка Силикони Практичен Додаток За Farmhouses 5.9x0.6 Инчи

Достапно за вашата нарачка
DEN 165.36
Залиха:

КРАТОК МЛЕКО ЦЕВКА CONNECTIONThe краток млеко цевка која ги поврзува чаша млеко и млеко колектор, лесно да се инсталира.БЕЗБЕДНО ДА USEMade од храна одделение силиконски, зелена и nontoxic, тоа може да се користат со доверба.ЛЕСНО ДА се INSTALLEasy да го инсталирате и да го замени, интерфејсот е тесна и не протекување.КОМПАКТЕН STRUCTURECompact структура, стабилни перформанси, еден од додатоци на молзење hine.ДОЛГО LASTINGWearresistant, мека и долг животен век, е практичен додаток за фарма.Функција : 1. Краток млеко цевка која ги поврзува чаша млеко и млеко колектор, лесно да се инсталира. 2. Направени од храна одделение силиконски, зелена и nontoxic, тоа може да се користат со доверба. 3. Лесно да се инсталира и да го замени, интерфејсот е тесна и не протекување. 4. Компактна структура, стабилни перформанси, еден од додатоци на молзење hine. 5. Wearresistant, мека и долг животен век, е практичен додаток за фарма.Спецификација : Предмет Тип : Молзење hine Краток Цевка Материјал : Силикон Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл. 15x1.5cm / 5.9x0.6in Тежина : Околу.45g/1.6 оз Примена : : краток млеко цевка која ги поврзува чаша млеко и млеко колектор, лесно да го инсталирате, и интерфејс е тесна и не протекување.Пакет Листата : 2 x Молзење hine Краток Цевка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Item Type:
Milking hine Short Tube
Material:
Silicone
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx. 15x1.5cm / 5.9x0.6in
Weight:
Approx.45g/1.6oz
Application:
The short milk tube connects the milk cup and the milk collector, easy to install, and the interface is tight and does not leaks.
Package List:
2 x Milking hine Short Tube :
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози во категоријата