ANNKE 2K+ (5MP) Супер HD Камери за Безбедност на Системот, Х. 265+ 8-Канал 5MP Лајт Надзор и CCTV DVR Рекордер и 8 x 5MP Жичен Затворен Отворено IP67 Жичен Камери, 100ft Долга Ноќ Визија, Нем?

ANNKE 2K+ (5MP) Супер HD Камери за Безбедност на Системот, Х. 265+ 8-Канал 5MP Лајт Надзор и CCTV DVR Рекордер

Достапно за вашата нарачка
DEN 7919.76
Залиха:

Со ANNKE софтвер, вие можете безбедно приказ на безбедносниот систем форма речиси насекаде. 265+ Видео Внесување : 8 CH Аналогни HD/Аналогни+ " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160)и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио Влез/Излез : 1/1 РКА Аналогни HD Снимање Резолуција : 5 MP Лајт/3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4 CIF/[email protected] Аналогни HD Репродукција Резолуција : 5 MP Лајт/3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4 CIF/CIF IPC Снимање Резолуција : До 6 MP IPC Репродукција Резолуција : До 6 MP Max Репродукција Канал : 8-ch Onvif Протоколи : Поддршка HDD : 1 SATA интерфејс HDD Капацитет : До 6 TB капацитет Мрежен интерфејс : RJ45x1(10/100/1000 M) USB : USB2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. За подобро гледање, ве молиме да се прилагоди на DVR излезната резолуција на повисоко ниво компатибилен со вашиот монитор.DVR Видео Рекордер Спецификации : Видео Компресија : H.ЗАБЕЛЕШКА : Default DVR излезна резолуција е 1024*768.Ги пратите на сите движење активности со паметни телефони, таблети, компјутери или Internet Explorer прелистувач.Треба било каков упад се случи, може да се задржи на слики или видеа како докази.Секогаш можете да се прилагодите движење откривање зони за релевантни сигнали.Можете дури и може да се признае регистарски таблички или луѓе кои се соочува јасно. 5 MP Супер HD Се кристално јасни слики во навистина 5 MP HD, и покриваат пошироки области. [Неограничен Далечински Управувач со Сите Уреди] Лесно да пристапите до вашиот систем преку вашите мобилни уреди.0x2 5 MP Жичен Камера Спецификации : Image Sensor : 5 MP CMOS Image Sensor Видео Резолуција : 5 MP(2560*[email protected]) Број на Инфра-Црвена Led диоди : 2 Ден и Ноќ Функција : Поддршка IR-НАМАЛУВАЊЕ на Ноќ Визија Растојание : До 100ft/30m Широк Динамички Опсег : Дигитални WDR Она што е во кутијата? 1 x 8 CH 5 MP Лајт DVR, Нема Хард Диск 8 x 5 MP Жичен Камери 1 x DVR адаптер 2 x Камера adaptors 8 x 60ft BNC Кабли 1 x USB Глушец 1 x HDMI Кабел 1 x Прирачник за Корисникот 2 x Моќ Splitter. [5 MP Супер HD ANNKE производи поминале тешка тестирање на УЛ, CE FCC, HDMI, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата