RGSHDS Големите V Логото Бебе Ангел Кратко Sleeve Т-Маица и Долги Панталони Поставите Playwear Облека 2 Парчиња Облека за Тинејџери

RGSHDS Големите V Логото Бебе Ангел Кратко Sleeve Т-Маица и Долги Панталони Поставите Playwear Облека 2 Парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 624.00
Залиха:

100% Памук.Машина За Миење.Тимови Материјал : 100% Памук, Материјалот се Чувствува Мека Еластичен, Боите се Различни и Нема да Исчезнат.Удобно Уживање за Вашите Деца. 3 D Боја-Сублимација : Технологија која Ни Овозможува да се Произведуваат овие Клучни Жив, без воопшто да Бледнее, Напукнување или Flaking, наменска за Деца.Разноврсна Одделува : Погоден за Сите Сезони, Идеален за Секојдневно Носење, Секојдневен, Спортски Повод, Клуб Партија Носат, Училиште, Спорт, Секојдневниот Живот, и Така Натаму.Мултифункционален Употреба : Мода, T-shirt Долги Панталони Собата е Погоден за Момчиња, Девојки, Тинејџерите, Младите Неврзан Ден се Носат, Спорт, Фитнес, Трчање на Плажа Патување.Го прави Голем Дар : Одмор, Спорт, Мода, Прослава, Фестивал.Неверојатни Подароци за Родендените, Празниците.Ќе добиете 1x Смешно Т-маица Блузи+1x Долги Панталони.Вклучува појавување на исече Т-маица и еден пар на sweatpants.Мазна, удобни, меки, дише, и издржливи.Тоа ќе ти ги кул, многу погодна за лето.Моден дизајниран врвот Т-маица и страшни стилски долги панталони tracksuits во собата може да додадете забава во секојдневниот живот.Доаѓа во широк спектар на стилови и дизајни.Висок квалитет на чист памук за долготрајна удобност.Моден Т-маица долги панталони собата е погоден за момчиња, девојки, тинејџерите, младите неврзан ден носат внатрешна и надворешна облека, плажа патување, или било кој повод.Тоа е добар подарок за роденден синови, ќерки, nephews, внуци, пријатели, итн.Машина-перат за поголема удобност.Ве молиме да проверите на нашата големина детали пред да го купат.Изберете големина која одговара на вашето дете.Ќе има некои грешки во боите на екранот на различни монитори, но тоа нема да влијае на квалитетот на производот.Квалитетот на нашите производи е многу добра, може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите е-маил штом е можно и ние ќе ви ги реши за вас.Супер шик и slouchy!нашиот квалитет е добро.Ве молиме остатокот увери за да се купи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата